Weselny Drink Bar Biała Podlaska
Fotograf Biała Podlaska Kamerzysta Wideofilmowanie
Zespół na wesele Trio Dance
Bricoman Biała Podlaska
Dekoracje ślubne i okolicznościowe Flower Deco
Salon Sukien Ślubnych La Novia Biała Podlaska
ASAJ hurtownia elektryczna Biała Podlaska
Agrotechnika - Maszyny rolnicze Krzysztof Laszuk
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Regulamin katalogu

Regulamin: zasady i warunki korzystania z katalogu stron bialskiefirmy.pl

Portal BIALSKIEFIRMY.PL skupia podmioty oraz firmy WYŁĄCZNIE z okolic Białej Podlaskiej! Firmy mające swoją siedzibę poza terenem województwa lubelskiego i w dużej odległości od Białej Podlaskiej nie zostaną dodane!

Nie dodawaj opisu, który już masz na swojej stronie internetowej, opisu który już występuje w internecie. Taki wpis zostanie odrzucony!

Tutaj możesz sprawdzić, czy twój wpis już występuje w internecie:

sprawdź opis

Do katalogu dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w budowie oraz strony nie działajace lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niedbałe, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego.

Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragmentów opisu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.

O dodaniu strony do katalogu lub odrzuceniu wpisu decyduje administrator. Administrator zastrzega sobie prawo do poprawiania wpisów oraz odrzucenia wpisu bez podania przyczyny.

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest bezpłatna. W przypadku zmiany odpłatności za dodanie strony do serwisu dotychczasowi użytkownicy zostaną powiadomieni o odpłatności i mogą nie przedłużyć swojego wpisu.

Wszystkie zaakceptowanie przez moderatora strony są oceniane wg kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe. Oceny te są widoczne na liście stron internetowych. Dodatkowe punkty otrzymuje się także za umieszczenie linka zwrotnego.

Serwis bialskiefirmy.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail, zgłaszając swoją stronę wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości i reklam od administratora strony bialskiefirmy.pl

Serwis bialskiefirmy.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Niewłaściwe działanie seriwsu lub jego części nie może stać się przedmiotem roszczeń ze strony właścicieli dodawanych stron. Serwis nie ponosi także odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkowników wskutek użytkowania serwisu.

Wpisy do katalogu dokonywane są na okres jednego roku. Na 30, 20 i 10 dni przed wygaśnięciem wpisu na podany w formularzu adres e-mail wysyłany jest link do bezpłatnego przedłużenia wpisu na kolejny rok. W przypadku nie kliknięcia w wysłany link wpis pozostaje w katalogu, ale prowadzące do strony linki nie będą linkami bezpośrednimi.

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres admin@bialskiefirmy.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

Zapraszam do korzystania z portalu.

Administrator Bialskiefirmy.pl

reklama
Pomagaj
linki